Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size

Mapový portál

map

Mikroregion Roketnice

Mikroregion logo

MAS Slavkovské bojiště

MAS logo n

Ekolamp

 

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

TOPlist

Diskuze PDF Tisk
Napsal uživatel Pavel Drozd Pondělí, 28 Leden 2013 21:47 Aktualizováno Pondělí, 28 Leden 2013 21:48   

Diskuze je určená pro veřejné a otevřené projednání aktuálních témat v obci Velatice.

Pravidla diskuze:

Diskuzi může zahájit jakýkoli návštěvník webových stránek.
K příspěvkům se může vyjadřovat jakýkoli návštěvník webových stránek.
Pro vyjadřování ke kontrétním uveřejněným zprávám či dokumentům, užívejte, prosím, diskuze u dané zprávy či dokumentu, pokud byla zprovozněna.

Administrátor webových stránek má vyhrazené právo na smazání příspěvků vulgárních, netýkajících se tématu, komerčních a obsahujících osobní útoky na občany obce.

Přidej komentář

Komentáře (539)

 • Host (Kotulán)

  Dobrý den.
  Právě mě nějaký pán z firmy: české aukce, přesvědčoval, že se souhlasem obecního úřadu nabízi účast na aukci energií.
  Vyhodil jsem ho, nicméně by mne zajímalo, jestli o tom něco víte.
  Děkuji za odpověď.

 • Dobrý den, na OU to hlášeno ani domluveno nebylo, udělal jste správně. Občané už mě informovali, projel jsem celou obec nenarazil na ně. Jdu to vyhlásit rozhlasem.

 • Host (Host)

  Dobrý den,
  zajímalo by mě jak je možné,že popeláři berou mimo popelnic i pytle stojící vedle.Nemíjí se to trochu účinkem?Pokud to tak funguje nemusíme popelnici vyvážet třeba celý rok ,stačí pytel a je to

 • Za každý pytel platíme jako za malou popelnici, takže pytle jsou špatně. popeláři mají u sebe dva kody, které načítají 1) když popelnice není označená a 2) když je k popelnici přistaven pytel. Oboje postupně mizí, ale pytlů se asi úplně nezbavíme.

 • Host (host)

  Když máme u vjezdu do obce ty vytřžené cedule, nestálo by z to je při zpětném zabetonování posunout více od kraje silnice aby se udělala větší šířka silnice? Při vyhýbání se autobusu je občas málo místa :(

 • Dobrý den,
  značky jsme provizorně upevnili na původní místo, protože jsou ve vlastnictví a správě Správy a údržby silnic JMK, která značky bude betonovat. Oni je musí dát tak, aby to vyhovovalo předpisům - posunutí zkusím navrhnout, ale možná to nebude možné.

  Komentář posledně editován 2017-08-08 09:55:42 uživatelem Jan Grolich
 • Host (jiné host)

  To co tam předvádí při opravě mostu je tak na lynčování vedoucího těch dělníků. Auto jsem zkoušel umýt hned po příjezdu domů ale přes veškerou snahu se mi to nepovedlo dokonale. Zrovna jim kapalo dost betonu z vrchu. Musíme žádat náhradu za myčku nebo poškození laku. Podle serveru dopravniinfo.cz mají opravy trvat do 30.11 což je dost dlouho na to aby nám zbytečně ničili auta.

 • Host (Miroslav)

  Odpověď na: Host (jiné host)

  Most na D1 u Rohlenky staví FIRESTA, stavbyvedoucí pan Michálek. Číslo na pana Michálka: 607 008 332

 • Host (Peter Olžbut)

  Odpověď na: Host (jiné host)

  Taky jsme byli potěšeni při odjezdu na dovolenou s koly na střeše. Výborně se to auto i s koly umývá. Kdyby tam alespoň po tu chvíli co betonuji byl zákaz vjezdu, tak to radši objedeme.

 • Dobrý den, prosím všechny poškozené, aby mi ideálně na email starosta@velatice.cz nebo alespoň sem napsali informace a poškození auta - zda se podařilo vyčistit nebo je nějaký horší následek. Budu samozřejmě řešit od stavební firmy přiměřenou náhradu, ale jsou potřeba co nejkonkrétnější informace. Děkuji.

 • Host (Host)

  Upozorňuji že za Velaticema teče z mostu voda z betonem. Moc děkuji (zedníkům) za dobře odvedenou práci... všichni mame auta od betonu, který nejde umýt a poškozuje lak. Já jsem po jednom prujezdu umyval auto 4x a beton nesel dolů moc děkuju za poškození laku na autě a určitě nás takových bude vic nehledě na to te auta zastavují pred Velaticema a čistí auta aby vubec mohly pokračovat dál v jízdě je to nebezpečné a o škodách na vozidlech ani nemluvím prosím o vyřešení Děkuji

 • Host (Tomáš)

  Nechtěl by ten zvon v kapličce nějakou opravu hodinového mechanismu? Už zvoní 15 minut a ne a ne přestat.

 • Host (Blanka Jaskova)

  Dobrý večer, prosíme ty, kteří v podškolí pálí plasty nebo odpadky nebo co to je, aby s tím přestali. Je to hrozný smrad, nemůžeme ani otevřít okna. Většinou se to stává ve večerních hodinách, v době, kdy se dá pořádně vyvětrat....Ke kontejnerům to přece není tak daleko.

 • Host (Juřinová)

  Odpověď na: Host (Blanka Jaskova)

  Dobrý den ,
  Pan Krkoška, každý večer ohřívá vodu a pálí bordel , již nejedno jsem jeho upozornila, ale oni můžou vše… .Chtěla by vedet kolík pytlů s plastem odveze , nebo kolík krát vyveze popelnice ?

 • Dobrý den, tuto informaci nemůžu uvádět veřejně, ale zkontroluji to. Lidi, kteří pálí odpad, nemůže obec nijak sankcionovat - toto může řešit jen odbor životního prostředí MěÚ Šlapanice.

 • Host (host)

  Odpověď na: Host (Blanka Jaskova)

  Velatice 125

 • Dobrý den, děkuji za upřesnění podnětu, zašleme obyvatelům domu upozornění.

 • Milí sousedé, zvláště v Podškolí - před asi dvěma dny nám utekla suchozemská želva - podhrabala plot, bestie nevděčná - tak kdyby ji někdo našel a přinesl, odměna ho nemine. Je velká přes 20 cm, černožlutá. Děkuji a přeji všem pěkný den. Radek Ulrich

  Přílohy :
 • Tak želva se našla, nálezce zatím neznámý nám ji dal za branku, čili mu tímto děkujeme a slíbenou odměnu mu držíme v úschově, kdyby se někdy přihlásil. Ještě jednou díky. Ulrichovi

 • Když si někdo pozor nedá....
  Pokud se něco dozvíme, hned se ozveme.

Načti více