Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size

Mapový portál

map

Mikroregion Roketnice

Mikroregion logo

MAS Slavkovské bojiště

MAS logo n

Ekolamp

 

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

TOPlist

Diskuze PDF Tisk
Napsal uživatel Pavel Drozd Pondělí, 28 Leden 2013 21:47 Aktualizováno Pondělí, 28 Leden 2013 21:48   

Diskuze je určená pro veřejné a otevřené projednání aktuálních témat v obci Velatice.

Pravidla diskuze:

Diskuzi může zahájit jakýkoli návštěvník webových stránek.
K příspěvkům se může vyjadřovat jakýkoli návštěvník webových stránek.
Pro vyjadřování ke kontrétním uveřejněným zprávám či dokumentům, užívejte, prosím, diskuze u dané zprávy či dokumentu, pokud byla zprovozněna.

Administrátor webových stránek má vyhrazené právo na smazání příspěvků vulgárních, netýkajících se tématu, komerčních a obsahujících osobní útoky na občany obce.

Přidej komentář

Komentáře (559)

 • Host (host)

  Dobrý den pane starosto. Nevíte náhodou,jak je to s otevřením nekonečné stavby mostku z Velatic na Mokrou?
  Děkuji za odpověď.

 • Dobrý den, nikdo nás o prodloužení termínu neinformoval, proto jsem to dnes zjišťoval a už tento pátek by měl být most uveden do provozu. Tak snad.

 • Host (Koudelka)

  Dobrý den pane starosto,
  na vjezdech do obytných zón byly instalovány zpomalovací retardéry. Prosím, aby podobné zařízení bylo umístěno i na křižovatce u domů čp 185 a 266. Často zde dochází k porušování maximální povolené rychlosti pro obytnou zónu. Děkuji

 • Dobrý den, tam někdo často měřívá rychlost? Je možné tedy někde vidět výsledky měření, popř. statistiky - kolik procent aut překračuje rychlost, o jaké hodnoty překračuje a zda tím došlo k ohrožení bezpečnosti? Děkuji.

 • Dobrý den, nejedná se o zpomalovací retardéry - ty jsou podstatně vyšší. Jedná se o přejezdové části, které vyznačují začátek/konec obytné zóny, které musí být z jiného materiálu než silnice. V křižovatce, kterou uvádíte není žádná taková úprava v plánu. Při projektování nové komunikace kolem stožáru bylo dopravním úřadem úmyslně navrženo napojení, tak, aby se v tomto směru nedala křižovatka projet přímo, ale aby auto muselo zpomalit. Komunikace jsme schválně nerozšiřovali celou, aby zde auta nejezdila rychle.
  Celé přehlednosti křižovatky by pomohlo odstranění vzrostlých stromů a nevysazování dalších stromů v těsné blízkosti komunikace.

 • Host (Host)

  kam je možné vyhazovat sklo, zdá se mi že kontejneru je málo a nikdo je delší dobu nevyvážíí

 • Dobrý den, sklo je možné vyhodit jen do kontejneru na sklo. Jak jsem tady už psal, u jednoho kontejneru se rozbilo dno. Takže než jsme zajistili nový, byly zbývající asi přeplněné. Dnes ale nový kontejner přivezli a je umístěný na ulici Lány - takže ten je určitě prázdný.

 • Host (Peter Olžbut)

  Dobrý den pane starosto,
  rád bych Vám touto cestou poděkoval za vyřešení situace ohledně znečištění auta při opravě dálničního mostu. Mile mě to překvapilo.

 • Rádo se stalo.

 • Host (Host)

  Začátkem roku byli pejskaři, psi a jejich exkrementy ústředním tématem obou obecních zpravodajů. Hodně se o nekultuře pejskařů napsalo a dost se naslibovalo o osazení dalších odpadkových košů, a nic. No, rok ještě neskončil. Nezbývá zatím, než chodit s plným sáčkem a jako Popelka hledat po obci koš, nebo se zbavit sáčku v cizí popelnici (to mi nepřipadá slušné), nebo snad budeme u kontejnerů odpad třídit, igelitový sáček do kontejneru s plasty a obsah sáčku uložit mezi bio odpad? Zatím si hrajeme na Popelku.

 • Dobrý den, ano, psali jsme o tom, protože si uvědomujeme, že to je problém. Proto jsme také přes Mikroregion Roketnice žádali kraj o dotaci, ze které mj. pořídíme odpadkové koše. To nějakou dobu trvá, ale vždy je lepší platiti cenu poloviční než platit vše ze svého. Dotace je vyřízena a koše jsou už dokonce nakoupeny. Tento týden měl jeden pracovník dovolenou, druhý je na nemocenské. Věřím, že v příštím týdnu už koše rozmístíme. Budeme rádi za typ, kam koše umístit.

 • Host (Host)

  Odpověď na: Jan Grolich

  Určitě by mohl být vždy u kontejnerů na tříděný odpad a na obou koncích obce u cestičky okolo potoka. U odpočívadla u rybníka by se navíc hodil i koš na směsný - komunální odpad.

 • Děkuji moc za návrhy. Všechny koše jsou standardní koše na komunální odpad. Nakoupeny máme teď 4 koše, které plánujeme umístit na vámi zmíněná místa, ale nepokryjeme zatím všechna.

 • Host (Žitná)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli máte pro nás občany po minimálně půl roce nějaké lepší zprávy ohledně signálu v naší obci.Vím,že o tom jednáte a ptám se tedy, kdy by mohlo konečně dojít k nějakému zlepšení.Situace např.v Zaosadí je i nadále katastrofální.Děkuji

 • Dobrý den, myslím, že pozitivní zprávu máme. S firmou jsme domluvili všechny podmínky, schválili v zastupitelstvu na konci srpna a vše hned odeslali. Takže řada je na realizační firmě. Spolu s podklady jsem poslal žádost o informaci, kdy se bude vše realizovat. Bohužel mi přišla automatická odpověď, že kontaktní osoba je do 21. 9. na dovolené. Byli ale vždy poměrně pružní, takže věřím, že hned po dovolené se ozve a informace mi dá. Předpokládám, že realizace začne v podstatě obratem a během října/listopadu by mělo být hotovo. Budeme informovat.

 • Je nějaká nová informace o tom, kdy bude vysílač operátorů O2 a T-mobile na sokolovně instalován/spuštěn?

 • Tento týden přišla podepsaná nájemní smlouva a předem říkali, že by vše mělo trvat max. 2 měsíce od podpisu smlouvy. Prakticky mi sdělovali, že chtějí mít vše hotovo dřív začne mrznout.

 • Host (Žitná)

  Odpověď na: Jan Grolich

  Tak to je potěšující...děkuji za odpověď

 • Host (Hlučková)

  Dobrý den
  chtěla bych se zeptat ,zda telekomunikační firma, která prováděla výkopy v obecních pozemcích a chodnících nese za své práce nějakou záruku, zda jsou její práce ze strany obce přebírány a kontrolovány. Po výkopech v chodníku provedených v loňském roce před domem Velatice 13,je dlažba chodníku sedlá tak, že ohrožuje bezpečný pohyb chodců a tito musí v tomto nepřehledném místě chodit po vozovce. Po výkopech provedených v letošním roce na ulici Lány zůstala hromada kamení, zdevastované plochy trávníků, nalomená značka dopravního značení a dlažba položená do hlíny s kamením, každá uložená jinak vysoko. Dotčenou část předzahrádky nelze udržovat, protože na místo hlíny je pokryta sutí. Tím kazí celkový dojem jinak upravované a udržované ulice Lány.
  Děkuji za odpověď

 • Dobrý den,
  dlažbu položenou před Vaším domem jsem opakovaně reklamoval a urgoval opravení - měli to opravit s touto stavbou. Tu provedli hrozně, opravu neprovedli, takže to budu řešit podstatně tvrději. Značka byla nalomená už před tím, o tom víme.

Načti více