Increase font size Decrease font size Default font size

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

Aktuální hlášení PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Středa, 13 Únor 2013 15:22 Aktualizováno Čtvrtek, 15 Listopad 2018 12:45

SDH  a MŠ Velatice zve 16. listopadu na lampionový průvod. Vycházet se bude v 17hod od pomníku v podškolí, průvod půjde hlavní ulicí a končit bude na nádvoří KD, kde bude malé občerstvení a ohýnek.

Obec Podolí Vás srdečně zve na koncert slovenské skupiny Back the Wards ThleBeatles revival band,  který se koná ve středu 21. listopadu v 19.00 hod. na sokolovně v Podolí.  Předprodej vstupenek je úředních hodinách na Obecním úřadě v Podolí nebo v obchodě smíšeného zboží u paní Jelínkové

Památník Mohyla míru přijme průvodkyni a pokladní na HPP a domovníka-údržbáře. Další info na tel.544244724 nebo emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pekařství Makovec s.r.o. nabízí volné pracovní místo prodavačky do prodejny ve Velaticích na zkrácený pracovní úvazek na odpolední směny. Nástup možný ihned. Info: tel. 725 390 765, nabídky se životopisem zašlete na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Carmeuse Czech Republic s.r.o. hledá do závodu Mokrá tyto zaměstnance: provozně výrobní manažer, provozní elektrikář a strojník na obsluhu pracovní linky. Bližší info na webu a vyvěšených letácích. Kontakt: Diana Sabo, tel. 902 924 001.

Společnost Nekupto s r.o. hledá nového kolegu do nákupního oddělení na pozici ASISTENT/KA NÁKUPUs nástupem ihned nebo dohodou. Místem výkonu Šlapanice-Bedřichovice. Bližší informace získáte na telefon: 770 120 292 nebo na webových stránkách www.nekupto.cz popř. poslat svůj životopis na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pošta Tvarožná hledá zájemce o brigádu Listovní doručovatel ve Velaticích. Pracovní doba pondělí až pátek 5.30 - 12.30, odměna 95kč/hod. Kontakt +420 954 266 405

TERMÍNY SVOZU PLASTŮ   středa 14.11., 12.12.

Otevírací doba kontejnerů:

středa 15 - 18 hod.
první sobota v měsíci 10 - 12 hod.

Ztráty a nálezy: hodinky