Increase font size Decrease font size Default font size

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

Aktuální hlášení PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Středa, 13 Únor 2013 15:22 Aktualizováno Úterý, 22 Květen 2018 17:08

ZMĚNA VE SVOZU PLASTŮ!!!   Nejbližší svoz bude ve středu 30.5.

Pošta Tvarožná oznamuje, že bude mít ve čtvrtek 24.5. dopoledne z provozních důvodů zavřeno.

Česká pošta Pozořice přijme pracovníky do hlavního pracovního poměru na pozici listovní doručovatel. Jedná se o práci na plný úvazek 37, 5hod. týdně, víkendy volné, 5 týdnů dovolené, benefity - stravenky, příspěvky na dovolenou a další. Nástup dle dohody. Dále přijme brigádníky. Práce vhodná pro studenty, zdatné důchodce, maminky na mateřské dovolené, které mají hlídání zajištěno. Bližší informace na poště nebo na následujících odkazech a telefonech - 605 220 797 a 730 583 626.

Městský úřad Šlapanice hledá zaměstnance na pozice referent územního plánování na dobu určitou - zástup za nemoc a administrativní pracovník na odd. ÚP. Bližší info na webových stránkách MÚ a na vývěsce.

Společnost Nekupto s r.o., která je dlouholetým lídrem na trhu v oboru dárkových a papírenských předmětů, hledá nového kolegu do nákupního oddělení na pozici  „NÁKUPČÍ „ s nástupem ihned nebo dohodou. Místem výkonu Šlapanice-Bedřichovice. Bližší informace získáte na telefon: 770 120 292 nebo na webových stránkách www.nekupto.cz popř. poslat  poslat svůj životopis na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

KOBERCE TREND  Brno-Žabovřesky  mají mimořádnou akci - mínus 31% na všechno - koberce, PVC, vinyl a další sortiment. Pouze ve středu  23. května  a ve čtvrtek 24.května. Prodejnu najdete na adrese Brno-Žabovřesky na ulici Stránského 28.

Gynekologie Mokrá, MUDr. Čtvrtníček oznamuje, že z důvodu nemoci do odvolání neordinuje, Zástup zajistí MUDr. Dörr ve Šlapanicích, tel.515 536 107.

Otevírací doba kontejnerů: zimní provoz: sudé SO v měsíci: 10 - 12 hod.

Ztráty a nálezy: hodinky