Increase font size Decrease font size Default font size

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

Hlášení PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Pondělí, 21 Září 2015 09:52 Aktualizováno Čtvrtek, 22 Červen 2017 09:00

Pošta Tvarožná oznamuje, že z provozních důvodů bude v pátek 23.6. otevřeno pouze od 8 do 10.30hod.

MŠ Velatice pořádá sběr papíru. Kontejner bude přistaven od 21. do 28. června. Děkujeme za podporu školky.

Obec Podolí Vás srdečně zve na oslavy 780 let od první historické zmínky o obci Podolí, 140 let založení školy a setkání rodáků, které se bude konat tento víkend 24. a 25. června 2017. Na oba dva dny je připraven bohatý kulturní, sportovní a zábavný program. Podrobnosti najdete na webových stránkách Podolí.

Pepíčkovo řeznictví a uzenářství si Vám dovoluje nabídnout k prodeji velmi kvalitní české maso a domácí uzeniny bez konzervantů a jakékoliv chemie. Prodejce přijede v úterý v 15:15 hod a na obvyklém místě se zdrží dle potřeby a zájmu občanů.

Otevírací doba sběrný dvůr -  středa  15:00 - 18:00 a každá první sobota v měsíci 10:00 - 12:00 h.

MUDr. Čtvrtníček oznamuje, že z důvodu nemoci do odvolání neordinuje. Zástup zajišťuje MUDr. Filip Dörr ve Šlapanicích, nové tel. č. 515 536 107. St 12-18h, čt 8-12h, pá 8-12h
Svoz odpadu - čtvrtek v sudém týdnu

Ztráty a nálezy: klíče, zelená fleesová mikina, mobil, dioptrické brýle, svazek klíčů, psí známka.