Increase font size Decrease font size Default font size

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

Hlášení PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Pondělí, 21 Září 2015 09:52 Aktualizováno Pátek, 28 Duben 2017 12:12
ZS Mokrá, MUDr. Veigendová oznamuje, že 27 a 28. dubna z důvodu odborného semináře neordinuje. Zástup zajišťuje MUDr. Kadlecová, ZS Pozořice.

Prosíme občany, kteří měli ve schránce lístek s uvedením stavu vodoměru, aby ho vyplněný vrátili na OÚ. Děkujeme.

Pepíčkovo řeznictví a uzenářství si Vám dovoluje nabídnout k prodeji velmi kvalitní české maso a domácí uzeniny bez konzervantů a jakékoliv chemie. Prodejce přijede v úterý v 15:15 hod a na obvyklém místě se zdrží dle potřeby a zájmu občanů. Akce: kýta, plec, bok s kostí, špekáčky, vídeňské párky.

Otevírací doba sběrný dvůr -  středa  15:00 - 18:00 a každá první sobota v měsíci 10:00 - 12:00 h.

MUDr. Čtvrtníček oznamuje, že z důvodu nemoci do odvolání neordinuje. Zástup zajišťuje MUDr. Filip Dörr ve Šlapanicích, nové tel. č. 515 536 107. St 12-18h, čt 8-12h, pá 8-12h
Svoz odpadu - čtvrtek v sudém týdnu

Ztráty a nálezy: klíče, zelená fleesová mikina, mobil, dioptrické brýle, svazek klíčů, psí známka.