Increase font size Decrease font size Default font size

Počítadlo přístupů

Výzva - občanské projekty PDF Tisk
Napsal uživatel Jan Grolich Pátek, 03 Březen 2017 17:32

Obec Velatice vyhlašuje Výzvu na finanční podporu občanských projektů. Financováno může být 100% nákladů projektu až do celkové výše 20.000,- Kč. Projekty mohou být z jakékoli oblasti, žadatelem může být spolek, občan, skupina občanů i podnikatel. Termín pro podávání žádostí je do 15. 4 . 2017.

Podrobné informace naleznete v VÝZVĚ.
Přihlásit se můžete VYPLNĚNÍM ŽÁDOSTI.

Přidej komentář

Komentáře (2)

• Host (fdd)

Rolex's "Skywalker", once considered a noble watch for Rolex's chances of breitling watches watch of modern Rolex. Because of these factors, Sky-Dweller has been in the popular Rolex watches watches, the price is not high, for people who want to buy Rolex, there are so many fantastic watches, it has not ranked on the number, the launch time is short, do not form a market effect. But breitling uk keeping pace with the DD, had not yet made any steel before this year, and it was the most complex have to say, all steel section of the year, let this gold watch price reach 100 thousand interval, a steel Daytona steel, GMT, etc. in this blue gradient onio, price range, when all the people are chasing after the explosion, low-key and particularity of Rolex Sky-Dweller, who is you have to put aside I have you, game player is ideal for a thriving. What's more, it is blue, blue Rolex is rolex replica recognized as a very beautiful, very handsome face.

• Host (flyen)

Wyll and Ridolfi gave us side-by-side comparisons replica handbags of authentic and counterfeit bags from these brands, pointing out the subtlest of differences that can determine whether they'll spend replica handbags uk upwards of tens of thousands of dollars to purchase a bag from a consignor. Check out their tips below—because even if you can't afford replica designer handbags a Chanel Boy Bag, you can pick up a neat little party trick